Wifi Şifre Kırma Programı Dumpper indir

Wifi Şifresi Nasıl Kırılır?

Modemler ve cihazlar kendi aralarındaki iletişimi kablosuz bağlantı olan wireless teknolojisi ile yapmaktadır. Wifi şifreleri’de bu güvenliği sağlayan bir metottur. Dumpper buradaki güvenliği aşmak için wps teknolojisindeki açıkları kullanmaktadır. Modemlerde wps desteği ile pin göndererek cihaz ile uyumu sağlamaktadır. Dumpper bu pinleri her modem için bilir ve bağlantıyı sağlar. Buradaki işleme halk arasında wifi şifre kırma denilir.

Bu şifre kırma işlemi için bir çok yöntem ve program kullanılabilir ama son yılların en etkili yöntemi Dumpper‘dır.  Program basitliği ve küçük boyutu ile, en önemlisi de windows tabanlı olarak çalıştığı için herkes kullanabilmektedir. 10 yaşındaki çocuklar wifi şifresi kırabiliyor yani. Ne kadar etkileyici bir olay değimi. Wifi şifrelerinin güvenlikleri bazen çok zor aşılsa da bazen bu program çok kolaylıkla bulabilmektedir.

Android Wifi Kırıcı

Bilgisayar üzerinden dumpper ile wifi şifresini kırmayı anlattık ama bir çok kişinin bilgisayarı da yok çünkü telefonları onların işini görüyor. Bunun içinde insanlar mobil wifi kırıcı araştırmaya başlıyorlar. İşte dumpper programının android sürümü bu işe yaramaktadır. Google Play’dan AndroDumpper ismini aratarak indirebilirsiniz.

Dumpper indirmek için linkleri Dumpper.NET adresinden bulabilirsiniz. Burası sadece kısa bilgi için hazırlanmıştır. Wifi şifre kırıcı indirmek için linkler en kısa zamanda eklenecektir.

. . .

Kim olduğumu daha yeni yeni fark ediyorum biliyor musunuz. Ve artık daha fazla katlanılmaz oldum, ben insanlara katlanamıyorum, onlarda bana. Çok yapmacık yaşamları var ve hep bir planları var. Ben bu kadar plan yapmaya zaman ayıramam. Ben bir şeyler öğrenmek ve bir şeyleri başarmak için varım. Sürekli birilerinin üzerine basmak benim için değildir.

Benim satrancım dijital dünyada, onlar gibi insanlarla savaşma niyetim yok. Birilerini kullanarak bunu yapamam. Uzun zaman önce sandığa kitlediğim bir şeyi tekrar çıkardım. Wifi şifre kırıcı ile herşey artık toplu savaş düzeni almış durumdadır. Herkes için başarı ve sonsuz zafer günleri için çalışmalar başlatıldı.

Bu savaşın bir kolunuda eski dostumuz, Çatlak blog üstlenecektir.


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (7 votes, average: 3,86 out of 5)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir. Eğer yararlı ise makale daha geniş araştırmalara ve değerlendirmelere tabi olur.