Uzun zaman oldu seninle konuşmayalı. İyiyim, sanırım iyi gibiyim onun için sana yazamadım. Hiç kimseye yazamadım. İnanılmaz yoğun ve inanılmaz mutlu gibiyim. Kafamı bulandıran şeyler yok. Düşünmeye zamanım yok belki de düşünmemek insanı gerçekten mutlu ediyordur. Bir söz gördüm geçenlerde. Tanrı insanı cezalandırmak isterse ona farkındalı hissi verir. Lanetlenmiş miydim acaba. Yada başka ne olabilirdi ki. İçimde yaşayan kötü karakteri sadece benmi seviyorum ben kötü istedikçe neden hep iyilik çıkıyor. Şizofreni konulu bir tiyatro oyununa gittik geçenlerde. Ben ve tiyatro, ben ben değilmişim önceden. Benim kadar değildi düşünceleri. Zaten kim kime anlatabilir ki. Yada ne kadar canlandırabilir.

Onun şeytani seninkinden daha güçlü sanırım. Çıkmaya çalışıyor sürekli vücudu elegeciriyor falan. Sende sadece fısılda mk salağı. Sadece konuş, onuda zaten nadiren yapıyorsun artık.

Sende defol git zaten. Ben yine ZLine kalacağım.


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hiç puan verilmemiş)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir. Eğer yararlı ise makale daha geniş araştırmalara ve değerlendirmelere tabi olur.
Ben, ڧ ZLine »

MNX N For X Leader  TROLL AND FLOOD SPAM GROUP    Arkamda bıraktığım herkesin A'*'.na koyayım."

Hadi bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir