Tarifsiz bir boşluk var içimde, dişim de ağrıyor zaten. Düşünemiyorum ve uyuyamıyorum, uyanık kalmak yada yatmakta istemiyorum. Yazmakta istemiyorum ama yapacak başka bir şeyim yok. Ne savaşacak düşmanım nede benimseyek bir karakterim var. 90ların şarkılarını dinleyerek mala bağlıyorum. Zaman geçsin derken yapıyorum ve Şebnem Peker’in şarkısıyla irkiliyorum. Günler hiç geçmiyor sensiz, geceler kimsesiz. Sonra kendime diyorum yıllardır yaşadığım bu duygudan nasıl hâla kurtulamıyorum ben. Bir çok çocuğum ve kendimden daha çok değer vermem gereken geleceklerim var. Kimsenin umursamadığı ve ispatlamam gereken bir dünyam var. Neden hala kendi dünyan için yakınıyorsun diyorum. Oradan dişimin ağrısı geliyor ve bir siktir lan ilk önce ağrılarına bir son ver diyor. Bir ağrı kesici içeyim diyorum elimi uzatıp alıyorum, hemen elimin altında zaten birde bakıyorum suyum yok. Dünyanı sikiyim diyorum, kalkmıyorum yine oturuyorum ve acısını sevdik biz hayatın. Sende gel diyorum bütün her şeyi önüme serip izliyorum.

Boktan bir dünyanın boktan gecesinin boktan bir yerindeyim. Ne kadar boktan bir insan olduğumu vuruyorum yüzüme yine. Hep mi böyleydim sonradan mı oldum böyle, genim de var benim. O kadar alıştım ki küçükken kaybetmeye bünye kabul etmiyor. Hoş dünyada bana al bu senin diye vermedi hiç bir şeyi. Sahi neden her zaman bir şeyleri kazanmak için ilk önce bizim yapmamız gerekiyor. Neden ilk önce kazanıp sonra onun gereğini yapmıyoruz.

Neden sevilmek için önce sevmemiz gerekiyor. Gerçi cevabı da geçmişimizde var. Sevdiklerimizde ne zaman kıymetimiz bilindi. Ve yine dedelerimizin abilerimizin o özlü sözleri devreye girdi ve yılların yaşanmışlığını tek bir cümle ile özetledi.

Deveyi diken, insanı siken yaranır.

 


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir. Eğer yararlı ise makale daha geniş araştırmalara ve değerlendirmelere tabi olur.
Ben, ڧ ZLine »

MNX N For X Leader  TROLL AND FLOOD SPAM GROUP    Arkamda bıraktığım herkesin A'*'.na koyayım."

Hadi bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir