Ne kadar saçma değilmi, hiç bize göre değil. Ama bizimde ilklerimiz sorunluydu. Vampir ırkının babası olan Drakula’dın kendinden sonra gelenlerden daha salak olması gibi. Hayat garip işte, ölüm kadar uykulu. Sevgi kadar değersiz.

En güçlü gibi gözüksende gözyaşı dökenler senden daha güçlü adapte oluyorlar dünyaya. Daha da çabuk. Kaç yıl oldu sen öldüğünden beri. 2002’den beri kaç kez nefes aldın. Kaç kişinin nefesi oldun. Ne nesin, ne boka yaşarsın. Aynaya baktığında kusursuz bir varlık görmeyi hayal ediyordun, ne görüyorsun. Adam bile olamamış bir yaratık. Bin parçaya bölünmüş bir sürüye pay edilmiş et yığınından başka nesin sen.

Dibe vurdu artık. Karanlığına çekil. Yıllar önce öldün sen, sürekli nefes almaya çalışma. O senin hikayen sıcak kalpler filminde zombinin kıza aşık olmasıyla alakalı. Hayal ürününün bir hayalisin sen adam. Yat uyu. Yada, Seneler sonra sana dönüşüm. Bir mahşer gününe de rastlasa. Beni unutma.


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir. Eğer yararlı ise makale daha geniş araştırmalara ve değerlendirmelere tabi olur.
Ben, ڧ ZLine »

MNX N For X Leader  TROLL AND FLOOD SPAM GROUP    Arkamda bıraktığım herkesin A'*'.na koyayım."

Hadi bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir