Çatlak Blog

Çatlak Blog Hakkında,

Nedenini bilmediğim bir boşluk içindeydim. İçindeyim, içindeydik ve içindeyiz. Yıllar önce yazmaya başladık, tabi ülkemizde yetişen her potansiyel yazar gibi bizde aşk ile başladık lise dönemlerinde bir zalime aşık olup onu etkilemek için bir şeyler yazdık. Bir boka yaramadı. Kime şiirler yazdıysam şimdi evli ve çocukları var. Ben mi? artık şiir yazmıyorum. Kendime saçma sapan konuların saçma sapan insanı olarak saçma sapan bir hayat çizdim.

Bu kadar saçma bir hayat yaşayıp neden bahsedebilirdim ki. Benden bahsederken insanlar değişik derler. Çok saçma değil mi? Farklısın diyen çok az. Yıllar boyunca toplumun direttiği yapıları sorguladım. Herkes gibi sigortalı işlerden kaçtım. İyi bok yedim sanki hala 40 günlük sigortam var ve bu yazarken 24 yaşıma bir kaç önce girdim. Yaşıtlarım evlendi ben hala makale yazıyorum.

Aslında çok sevdiğim bir kaç kişi oldu, birisini iyi anar kocası ve çocuğuyla mutluluklar dilerim, diğer için olmadı bitti diyebilirim. 3. olarak Poyraz Karayel üstadımızın söylediği gibi, Allah belanı versin mümtaz!.  yani evlenmeye niyetlenen de yok sizin anlayacağınız. İşte bu saçma sapan zincirler ile ilerlerken kendime mabet olarak seçtiğim bu blog oluşturuldu. Tabi bazı sorunlarda yaşandı ama sonunda çözülür. Bunun için tekzip kısmını kontrol edebilirsiniz.

Genel olarak SEO çalışmaları ile yürütülen blogumuza baktığınızda hiç bir amacı ve yolu olmayan bir içerik düzeni olduğunu göreceksiniz. SEO önerilerinden, Webmaster yönetimi, İlginç konulardan aktüel ürünlere kadar bir çok hurdalık diye düşünüyorduk bizde. Sonra dedim ki içimdeki benlere. Zaten adımız çatlak, normal olmamızı beklenmemeli. Zirve hedefliyiz, yazdığımız her makale bir derece içine giriyor mu? Biz buna bakarız, dedik ve devam ettik.

Hadi bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir