Hepimiz kayıp zamanları yaşıyoruz, kaybettiğimiz zamanlar için acı çekiyoruz. Ne diyordu o replik, Bahaneler anüs gibidir Ahmet bey, herkeste bir tane vardır. Evet başımıza bir şeyler geliyor ve sürekli bahaneler bularak birilerini suçluyoruz. Ben bununla bu boku yedim ama bu onun suçuydu. Çok etkileyici bakmış kendini kaybetmiş. Aslında herşey öyle olmuş, he tamam o zaman unutalım. Çünkü sen bu tür şeylere alışkınsın.

Biz hiç bir zaman kazanamayacağımız bir savaşa girmedik, veya yapamayacağımız bir şeye de başlamadık. Helede kimseyi yarı yolda bırakacak hatalar yapmadık. Ve nefretimize kapılıp daha büyük hatalarda yapmadık. Biz sürekli düşünceli ve sağlam adımlar atan tarafta olduk. Biz hata yapmayı bıraktık artık hataya neden olacak yerlerden bile uzak kaldık. Ama buna karşılık olarak sürekli hatalar gördükten sonra bize kimse değişimden bahsedemez.

Bizim kalbimize giden yol her zaman sitelerimizden geçti, sizinse yatağınızdan.

Biz sana beni kandırma fırsatını bir daha vermeyecek olanlarız. İlk girişten beridir bu köpek oluşunu bekleyen insanlarız. Sonsuz sevgi kavramı bizim için hiç bir zaman mutluluk amaçlı olmadı. Her seferinde kulağına eğilerek söylediğimiz tek şey vardı. Yine kuyruğunu kıstırıp köpek gibi geldi. 

Bundan sonra gelmeye yüzün olmayacak uzaktan izleyeceksin sadece. Kaybettiğin bir orduya bakacaksın. Bacaklarının arasına aldığın adamların sana neler kaybettirdiğini göreceksin. Gözyaşların bizim için ilk aktığındada biz kazanmıştık, bundan sonra da kimin altında inlesen bile o biz olacağız. Biz senin hayaline ilk giren ve asla çıkmayacak olanlarız.

 


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hiç puan verilmemiş)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir. Eğer yararlı ise makale daha geniş araştırmalara ve değerlendirmelere tabi olur.
Ben, ڧ ZLine »

MNX N For X Leader  TROLL AND FLOOD SPAM GROUP    Arkamda bıraktığım herkesin A'*'.na koyayım."

Hadi bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir