Özgürlüğe atılan adımlar.

Bir çok şey oldu hayatımızda, bir çok iniş ve çıkışlarla karşılaştık. Hayatımıza bazen yanlış insanlar girdi bazende biz yanlış yollarda yürüdük. Sonrasında ise tek kalmaya YALNIZ kalmaya kararı ile ilerlemeye başladık. Yalnızım ama çok kişiyiz. İçimde yaşayan bir çok karakter ile psikolojik sorunları olan her hangi girişimciden birisiyiz.

Bir çok defa çıktığımız yol hep aynı oldu, her seferinde bu defa olacak gözüyle mı baktım bilmiyorum. Hep gizli kalmaya çalıştım, şimdi ise her zaman söyleyebileceğim bir adım var. Her fırsatta öne sürebileceğim bir silahım. Furkan.info bir tesadüf üzerinemi boşa düştü bilmiyorum. Daha önce dolu olduğunu çok iyi biliyorum. Belkide benim kendimi bulmam için, kendimi tanımam için oluşmuş bir fırsattır sadece.

Hayatımın tamamen burası olduğuna tekrar şahit oldum. Dış dünya ne kadar karışık ve düzensiz bir yapıda olsada bu dünyada kendime bir yer açacağıma eminim.  Belki bu durum şuandan itibaren bile yıllar alabilir. Ama benim gibi olanlar bilir bunun bir önemi yoktur. Dış dünyaya geç kalmak pek önemli değildir. Bizim için önemli olan kendi içimizdeki arayış. Yıllar sonra dönüp keşke şunu yapsaydım demeyeceğim. Yaptım olmadı diyen insanlardan olacağım.


İnsanlar kendilerini nasıl tanımlıyorlarsa o şekilde yaşarlar. Bir insanı sevmekten tütün kendi yaşantınızda verdiğiniz kararlara kadar bu böyledir. Bunun için hedef koymamız gereklidir. Nereye gideceğimizi bilmeliyiz, buna göre yola çıkmalıyız.

Ben kendime yeni bir hayata başlama yolunu çiziyorum. Yeni bir isim yeni işler ve yeni bir oluşum. Şimdi sıra yolun nereye çıkacağına karar vermekte.


Doğanın en temel kuralı, güç kazanmak. Güç kazanmak için savaşmak. Savaşları kazanmak için güç kazanmak gerekli. Sürekli sorar oldum kendime soruyu. Sen kimsin, sen ne boka yararsın. Her şeyden yarımsın. Tamın nerede senin. Furkan Bekyol, sana söylüyorum nerede o içindeki güçlü savaşçı, çağır onu ve kazansın artık şu savaşı.


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir. Eğer yararlı ise makale daha geniş araştırmalara ve değerlendirmelere tabi olur.