Seni buraya herşeyi bok et diyemi getirdik. Herşeyi sana bunun için mi verdik. İnsanlardan uzaklaş diyemi lan zaten bizde yapıyorduk. Seni kazan diye çağırdık. Birilerini kaybet diye değil sikiyim senin yapacağın işi.

Bana birşey kazandırmayan insanı kazanmak için neden zaman harcayayım. Sen ilk önce kendini sorgula, muhalif partiler gibisin yapılan hiç bir şeyi beğenmiyorsun ama bunca zamanda hiç birşey yapmamışsın. Ya otur izle, nasıl yalnızlıktan güç alınır öğren yada sende siktir git.

Artık piramit ve zirvesindeki kişi yok, ben sizin gibi köpek değilim emirle kontrol edilmiyorum. Kulübenize geri dönün, ve birilerinin size verdiği küçük kemik parçalarını kemirin. Ben avlanıyorum leşci değilim. Hepiniz kimleri seviyorsanız geri çekilin. Bundan sonra hepsi ölecek, son kez sevdiklerinize sevdiğinizi söyleyin.

 


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir. Eğer yararlı ise makale daha geniş araştırmalara ve değerlendirmelere tabi olur.
Ben, ڧ ZLine »

MNX N For X Leader  TROLL AND FLOOD SPAM GROUP    Arkamda bıraktığım herkesin A'*'.na koyayım."

Hadi bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir