Ölü insanlar için artık vücutların hiç bir önemi yoktur, büyük ilahi gücü olan yaratıklar yeniden doğmak için kötü yollara başvururlar. Rivayetler vücudun çürüsede ruhun hiç bir zaman ölmediğinden bahseder, ruhun kötülüğü sürekli vücudu takip eder ve yıllar sonra da olsa bir hata sonucu kötü ruh uyanır. Bazende insanlar kötü ruhu kurtarıcı olması için kendisi çağırır.

Kemik tozu ve ateşler içinde bir pentagram çizilir, insanlar en derinlerine sakladıkları kötülükleri çıkarmak için daha güçlü bir kötüyü çağırırlar.

Gözlerini kapat ve çıktığın bedeni gör, bu zor olacak ama zamanla yapacaksın. Bir deve dönüştür, unutma sen uçabiliyorsun. Yüksel ve karşısına geç, bu sefer ateşten olan gözlerinin içerisine bak. O senin yaptığın ve senden daha güçlü olan bir yaratıktır.

Ölümsüz kötülüğün, ışıktan önce var olan ebedi karanlığın ruhudur. Sen onu çağırmak için yaşıyorsun. O seni ve sen onu bekledin.


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir. Eğer yararlı ise makale daha geniş araştırmalara ve değerlendirmelere tabi olur.
Ben, ڧ ZLine »

MNX N For X Leader  TROLL AND FLOOD SPAM GROUP    Arkamda bıraktığım herkesin A'*'.na koyayım."

Hadi bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir