Kendimi çok fazla kaptırıyorum bu yalan dünyaya, ejderha gözlü insanların sözleri beni buraya bağlıyor gibi. Hep öyle değilmiydi zaten. Gerçekten ölüm kadar olsalar onlar için ölürdü belkide. Bu kadar büyük bir güzellik tamam yok sayılamaz ama bu kadar kaptırmakda aptalca değilmi dostum. Sonuçta onlar herkes gibi hayali bir karakter.

Hep birileri gelip bana sanal dünyadan çık diyor. Neden çıkayım, ben burada mutluyum. En az gerçek dünyada olduğu kadar sahte yüzler var buradada. Ve en azından burada insanların beyinleri normal dünyadakinden çok daha fazla değer görüyor. Tabiki beyinlerini yaptıkları iş için kullanırlarsa. Çok azımız bu kadar başarılı. Bak mesela bana haftalardır gözlerimi kapatıp o küçük ekranda o yayınların başındayım, her şeyi boşvermiş gibiyim. Standart 40 yaşlı erkeklere döndüm. Bunu neden kendime yapıyorum, bu iyi birşey mi. Bunu gerçekten reklam için mi yapıyorum.

Kendime karşı koyabilirmiyim, bir çok şeyi denedin kazandın ama bu biraz daha farklı gibi. Bu sefer kurtulmak hepsinden daha zor olacak. Umarım dostum umarım başarılı olursun, inşallah kurtulursun bu illetten ve başarılı bir insan olma heveslerine kaldığın yerden devam edebilirsin.

Çürümüş bedenlerden ve çamur vücutlardan kurtulduğunu hayal ediyorum, hatta varsayıyorum. Bunu başarmak senin için çocuk oyuncağı olacağınıda biliyorum. Sen geçmişini kolayca arkanda bırakabilirsin. Başkalarının geçmişini unutmazsın ama kendini yeniden yazarsın sürekli. Bu seferde kurtulabilirsin. Yenide başlayabilir ve başarı merdivenlerini sırası ile çıkarsın umarım.

Hatılıyormusun yıllar önce doğum gününde bunu söylemişti sana, başarı merdivenlerini sırasıyla çıkarsın. Sen gittinya canım, bende ne başarı, ne merdiven nede çıkma hevesi kaldı.

Nefes alan bir bok birikintisinden başka bir şey değilim.


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir. Eğer yararlı ise makale daha geniş araştırmalara ve değerlendirmelere tabi olur.
Ben, ڧ ZLine »

MNX N For X Leader  TROLL AND FLOOD SPAM GROUP    Arkamda bıraktığım herkesin A'*'.na koyayım."

Hadi bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir