Savaş sonrasında kalan ganimetleriz biz, Üzerine defalarca isim yazılmış bir sayfa. Kötü zamanların ve anıların bize bıraktığı, zorunlu alınan Tuğba’dan kalan bir ajanda yaprağı. Sana dair senin için yapılan son hatamdır bu benim.

Hak ettiğin için değildir yaptığım, sevdiğim için veya unutamadığım içinde değil. Aynada her seferinde baktığında kendine tükürmen içindir yüzüne, ne kadar iğrenç bir insan olduğunu hayatın boyunca unutmaman içindir. Burada senin iğrençliğini anlatan ilk şey olması içindir. Mezarına bıraktığım bir gül gibi düşün bunu. Gör ki seni seven insanlarda vardı, onları baktığın yerde göremeyeceğini söylemek içindir bu son gelişim. Züleyha olmasanda, bu sana son Yusuf oluşumdur.

İlk özenişim, ilk sevişim ve ilk gecem gibisin şimdi kötülüklerden bahsetmek artık çok boş. Ölecekler var içimizde sevgiye dair son bir dersimiz var şimdi önümüzde. 04.08.2015 – 23:45

Siliyorum artık kötü anıları, teşekkür cümleleri dökülüyor şimdi ağzımdan. Başlangıç değil, sanırım son. Geçirdiğimiz zamanlar ve tuttuğum elin için teşekkürler. Tek içten özürümdür belki bu sana. Üzgünüm sana yetemediğim için, sadece beni sevemediğin için.

Aşktır ki bu nasıl anlatayım, yapma. Konuşmak için tanıma insanları. Gelin ve beni sevin diyemezsin insanlara. Tanıma yeni insanları, kaç kişi geldide giderken birşey bıraktı bize. Hepsi parça parça çaldı bizi. Her şeye defalarca yeniden başlamaktan yorulmadın mı? Sen kötülüğünü istedim mi sanıyorsun. Hayatını temizlemen için hayallerini kurduğumuz bir insan olman için yıllarıdır seninleyim. Sen gittiğim günden başladın hayallerimi yıkmaya… O hayat senin, nedir bu senin içindeki ölmek bilmeyen yıkım arzusu. Bu şekilde mi acı çektireceksin bana. 05.08.2015 – 00:05

 

 

 


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hiç puan verilmemiş)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir. Eğer yararlı ise makale daha geniş araştırmalara ve değerlendirmelere tabi olur.
Ben, ڧ ZLine »

MNX N For X Leader  TROLL AND FLOOD SPAM GROUP    Arkamda bıraktığım herkesin A'*'.na koyayım."

Hadi bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir