azem,

-Bir Unutma Sanatı

-Ey azem, başlangıcın simgesi. Yeniden başlamak için son hevesim hoş geldin!.

Önsöz,

Kısa bir açıklama yapacağım ve kimseye teşekkür etmeyeceğim. Çünkü hepinizden nefret ediyorum. Dışarı çıktığımda baktığım gülen suratlardan ve yere tüküren o yaşlı amcalardan. Kendini dünyanın efendisi gibi tasarlayan beyinlere sahip o küçük çocuklardan da.

Hepinizden nefret ediyorum. Ve azem bir hikaye değil unutmanın sanatıdır. Güçlü olmak için unutmak için bir yeniden başlama haritasıdır.

Dikkat

Eğer kişiliğiniz zayıfsa “Azem, insanları size kötü gösterir ve egonuza sizi köle edebilir.”

Burası benim dünyam, benim karanlık odam. Dört duvar küçük dar bir oda. Kimsenin girmediği duvarlarında hayallerimin asılı olduğu, senli bir oda burası. Seninle bütünleştiğim başka kimsenin girmesine izin vermediğim bir dünya. Bütün hayal kırıklıkları aklımda. Sevdiğim kızlar güvendiğim dostlar. Umutsuz hayaller.

Ben bu odada gözlerimi açtım. Sana seni sevdiğimi ilk bu odada itiraf ettim. Sınıfa ilk girişini hatırlıyorum. Üzerinde beyaz bir tişört ve mavi kot pantolon masumluk ve sürekli bir tebessüm. Boynunda ince bir kolye ucunda nazar boncuğuna sarılmış bir peri. Sol kulağında üç tane siyah küpe hepsi sıralı sağda ise bir tane. Dik duruşun ve kendini beğenmişliğin. Senden nefret ettim. Sonra sevdiğim.

Tabi böyle değilim o zamanlar iki kelimeyi birleştirip konuşamıyorum. Tut ki sana seni sevdiğimi söyleyeceğim. Çocuktum zaten, ilk sana aşık olmuşum.

Tepkini çekmenin en iyi yolu aykırı olmaktı, Korkulan şeyleri yapmak, ölümleri diriltmek, unutulmuşları hatırlatmak. Beni sevmen için sevilmeyecek ne kadar kötülük varsa yaptım. Şaka gibi ama kendimi bile sevmekten vazgeçtikten sonra beni sevmediğin için seni suçladım. . .

Ama masumken neden sevmedin ki beni, bütün benliğimle seni düşünürken neden olmadık. Neden kirlenmeden sevmezsiniz insanları. Neden illaki birileri sizin için kendinden vazgeçecek. Neden birilerini seçerek hamur muamelesi yaparsınız anlamıyorum. Hiç mi korkmuyorsunuz öldürülmekten. Haber olmaktan. Şimdi o gençleri daha iyi hatırlıyorum. Öldürmekte haklıymış. Sen o kadar sev olmayan umutlarla hayaller kur sonra birileri onları hiç kurmamış gibi yıksın. Ağzına sıçarlar.

Güvenmemek tabi en iyisi, karanlık odana çekilerek izle insanları. İzle bak neler yapıyorlar birbirlerine. Hiç kalmış mı insanlıkları. Neden güveniyorsunuz insanlara hâla. Umudunuz var mı? Muhtemelen yaklaşık 10 yıl sonra bende öleceğim o zaman hiç kimse kalmayacak. Alışmaya başla. *2Sonuçta dünyadaki en iyi insan benim.

 

*2_ Ego kontrol edildiğinde iyidir. İnsanı geliştirir almak istediğini verir.


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hiç puan verilmemiş)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir. Eğer yararlı ise makale daha geniş araştırmalara ve değerlendirmelere tabi olur.
Ben, ڧ ZLine »

MNX N For X Leader  TROLL AND FLOOD SPAM GROUP    Arkamda bıraktığım herkesin A'*'.na koyayım."

Hadi bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir