Düz yolda yürümek her zaman daha kolaydı. İkilemler çıkar bazen yol ayrılırdı. Seçeneklerde sunulurdu önümüze iyilik ve kötülük gibi. Yusuf ile Züleyha gibi iki farklı hayat. Seninle benim gibi. Yıllar önce gem vurduğum o insana ihtiyacım var şimdi. Kibrine, duruşuna, konuşmalarına sunulan hiç bir şeyi unutmayan ben lazım bana. Ama hiç bir savaşı kaybetmeyen gerçek ben. Savaşan ve kaybetmeyen o karanlık kuyulara attığım ben lazım bana.

Hangimiz daha iyiyiz onu görme zamanı şimdi, gelişmek gibi iyileri alıp ben gibi kalmak gerek şimdi. Güç verildi, gücü geri çevirmezsin sen bilirim seni. Seversin sen, insanların seni konuşmasını ve farklılığı. Nasıl konuştukları senin için önemli mi?

Benim için önemli senin için değil. Bunu ben kazandım, bu benim zaferim ama sen hak ettin. Benim sınırım bu kadar şimdi başka bir ben gerek bana. Bana o kuyularda öldürdüğüm ben lazım şimdi. İntikamcı bir ben, herkesten intikamımı alabilmek için. Seni tekrar kazanmak için bir fırsat istiyorum.

Yalnızlığın dibine vurma zamanı şimdi. Şimdi kurallar, disiplin zamanı. Şimdi bizim zamanımız. Daha önceki savaşlarda beni koruduğun gibi şimdi çık ve koru, sana en çok ihtiyacım olduğu bu anda yalnız bırakma beni.

Burada olduğunu söyle ben buradayım artık de bana, al bu çürümüş bedeni artık benden. Yoruldum artık, sen güçlüsündür taşırsın. Savaşırsın kazanırsın. Tek bir şartım var, eskisi gibi sadece onu sev, sadece ona zarar verme. Dünya senin kölen olsa da umurumda olmaz.


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hiç puan verilmemiş)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir. Eğer yararlı ise makale daha geniş araştırmalara ve değerlendirmelere tabi olur.
Ben, ڧ ZLine »

MNX N For X Leader  TROLL AND FLOOD SPAM GROUP    Arkamda bıraktığım herkesin A'*'.na koyayım."

Hadi bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir