O camdan baktığım zaman gördüm onu, caddenin karşısında sarı saçları ile mükemmellik abidesi. Yalan yuvası, kelebeklerimin ilk kraliçesi ve çürümüş adem tohumu.

Sesleri geldiği gibi yazıyorum artık seçmiyorum, uyumuna yada edebine bakmadan. O sarı kafa için büyük bir şey yarattım kısa ismi ile dünyanın en güçlü insanı. Utanmazlık ve arsızlık dolu bir yürek. Savaşması için intikamımı alması için bir savaşçı.

Peki ben ne yaptım, o dev adamı böcek gibi bir insan mutlu olsun diye kovdum. Onunda suçu var neden hemen gidiyorsun. Zaten sen gittikten sonra böcekte gitti. Biliyor musun sanırım seni sevmişler. Hani demiştim ya bu sefer ben sevileceğim diye yine seni sevdiler dostum. Hem seni sevecekler.

Ben beynim içindeki seni sevdikçe onlar seni sevecekler. Kayboluşun sonrasında hiç birşey iyi gitmedi. Bir çok sorun ve dert üst üste geldi. Ölür gibi oldum, ölemedim. Saçmalama beni bilirsin öldürmem kendimi. Tamam cezalandırdığım olur ama asla ölüm gelmez. Benim ölmem bu dünya için büyük kayıp olurdu.

Sen gittin benim ağzıma sıçtılar biliyormusun. Siktigimin mali seni kaç kere çağırdım neredeydin. Kaç tane fırsat kaçırdım kim bilir. Nasıl hayatlar kaybettim onu bile bilmiyorum. Dakikada halledeceğin bir şeyi bana aylar boyunca yapmama göz yumdun.

Şimdi geleceğim deme siktir git. Mk zaten geldiğin yok bari çağırmayıda bırakacağım.

Seni sen yapan benim. Ben sana ol dediğim için varsın mk bu neyin havası. Senden yeni bir tane yaratmak çokmu zor sanıyorsun. Evet zor mk. İflahım sikildi. O sıcak suda ne kadar kaynatın sen gel diye biliyormusun sen.

Gelmeyeceksin ve ben bu hayata daha güçlü şekilde devam etmem gerekli. Yenisini yaratmam gerek. Senin küçük kardeşin olacak. Senin bana kattıklarını hiç unutmayacağım. Ve bırakıp gittiginide. Bana öyle sen git dedin falan deme o bok insanlar gibi.

Günü geldiğinde herkes bu kişiliğin yönettiği yeni karakteri tanıyacak. Ve biliyormusun sana vermediğim bir yetki vereceğim ona.

Koşulsuz kontrol, ölüm duygusu olmadan yaratılan ölüme kadar verebilen bir karakter.

Hepsinin bütünü hepsinin efendisi. Elinde ölüm tutan yaşatmak için gelecek.


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir. Eğer yararlı ise makale daha geniş araştırmalara ve değerlendirmelere tabi olur.
Ben, ڧ ZLine »

MNX N For X Leader  TROLL AND FLOOD SPAM GROUP    Arkamda bıraktığım herkesin A'*'.na koyayım."

Hadi bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir