Bugünlerde çok fazla sayıda görüyorum bunlardan. Kendi özgüveni çok yüksek ama adım atamıyor. Ve ben bunları gördükçe farkındalık hissi artıyor. Lanet olsun metrobüste balım kokusu alıyorum. Mesela önceden burnum koku bile almazdı alsa bile yüzüm buruşmazdı. Neredesin mor kafa buraya gel tam senin seveceğin koku bunlar. Bok yesem iğrenmezsin sen mk nasıl bir miden var senin. Neden seni sever insanlar anlamıyorum.

Bence çok salaksın. Boksun sen, kalasın. Nefret ediyorum senden ama sensizde olamıyorum.

Özgüvenden girdim konuya yazmadan çıkacaktım mk kafaya bak balık kokusu beynimi uyuşturdu. Mal bunlar biliyormusun, tamam anlıyorum adım atmak zor. Bende de olmuştu ama bunca zaman elinde olan birşey yok sen tutmuşsun başarı bekliyorsun. Hadi bana başarı nedir anlat. Sor mk sor içinde kalmasın piç. Sen neyi başardın diye sor. Yapmadım birşey mk mal gibi bekledim öyle. Lan siktir git. Başardım tabi, Dumpper man’im ben. Bir çok bloğun üstünde bir seviyedeyim. Neredeyim bilmiyorum ama öyleyimdir. Tamam lan sus sikerim, bende hiç birşey yapmadım dumpper giderse elimden bom boş kalırım mal olurum biliyorum onun için köpek gibi saydığım ona. O benim adım. Ben o oldum.

Hayır mk ne alakası var dumpper olmaz başka birşey olur. Bundan bir yıl önce yerlerde Sürünmüyormuyduk, bu yerimizi kazanarak aldım ben. Yerimde saymadım hep daha fazlasını aldım. Sıfırdan başlasam bile kendime çözecek bir yol bulurum her zaman. Ben sendende güçlüyüm, senin olduğum kadar kendiminde farkındayım.

Ben ZLine’ım. Saygım yoktur, bu bana zaferi ve zirveyi getirecek.


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir. Eğer yararlı ise makale daha geniş araştırmalara ve değerlendirmelere tabi olur.
Ben, ڧ ZLine »

MNX N For X Leader  TROLL AND FLOOD SPAM GROUP    Arkamda bıraktığım herkesin A'*'.na koyayım."

Hadi bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir