Ben iyi şeyler hak ediyorum. Buna inanıyorum, kimseyi üzmedim herkese saygı duydum ve hiç kimseyi kırmadım. Birçok kuş buldum hepside yaralı, iyileştirdim sonra uçup gittiler. Peki, beni neden kimse sevmedi. Yada sevdi de ben mi görmedim. Güvendiğim insanlar neden yoklar. Sorular soruyorum kendime sürekli, cevapları biliyorum ama korkuyorum.

Keşke bir taş olsan, seni denizden bulup çıkarmış olsam, ilk dokunan ben olsam.  İlkleri istiyorum bu kötü bir şey mi. Benim ilklerim onlar gibi olmazdı. Hiç üzmezdim seni, bırakmazdım. Öldürürdüm.

Boğardım seni kendi ellerimle, Arkanı dönüp gideceksin öylemi. Basitmiş gibi bırakıp gideceksin öylemi. Bütün masumiyetimi çalıp beni kirletip, ruhumu öldürüp gideceksin öylemi. Ağzına sıçarım senin.

Dünyada o kadar kötü insan varken neden iyi insanları üzersin ki. Bizde mi kötü olalım. Hepimiz kötü olalım da gerçek aşk ölsün mü? Ölsün anasını satıyım.

İçimde zerre kadar sevgi kalmadı, bundan sonra söylediğim her şey yalan, yaptıklarım saçma. . . Yeni bir sayfa yeni bir hikaye, yeni hayatlar. Ölecekler hiç doğmasın !.


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hiç puan verilmemiş)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir. Eğer yararlı ise makale daha geniş araştırmalara ve değerlendirmelere tabi olur.
Ben, ڧ ZLine »

MNX N For X Leader  TROLL AND FLOOD SPAM GROUP    Arkamda bıraktığım herkesin A'*'.na koyayım."

Hadi bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir