Dudaklarımı bile kirletmedim ben hiç, herkesi öpmüş insanları öpmedim. Hayallerime sadık kaldım. Hiç aldatmadım seni, her önüme geleni sevmedim ve yeşile her zaman sadık kaldım. Hep sana saygı duydum. Gururunu, burnun dik kendini beğenmişliğini sevdim. Seni hiç aldatmadım ben hayallerime de sadık kaldım. Rüyalarım da seni gördüm, dünyanın zevk dediği o şeyi hiç sana tercih etmedim. Senin için her zaman Yusuf olarak kaldım. Senin verdiğin acı hepsinden daha tatlıydı.

Hayallerini kurduğum o yeşil bahçeyi de kimseye anlatmadım mesela, kimseye kapılarını açmadım. Ben hep seni sevdim. Beki çok kişiye seni seviyorum dedim ama hepsini sen sandım. Onun için sevdim. Sen olmayan kimseye katlanamadım.

İnsanlar çok salak yeşilim, beni anlamıyorlar. Senin varlığına inanmıyorlar. Sevdikleri o yüzlerin buruştuğunu ve o vücutların eğilip büküleceğini unutuyorlar. Bilmiyorlar yeşilim felç olsam, elim kolum tutmasa da, bir kaldırım kenarında donsam da senin hep yanımda olacağını unutuyorlar. Suçlamıyorum onları, onlar bunu aşk sanıyorlar.

Kirlenmiş dudaklarıyla bu mikrobu bulaştırıyorlar herkese. Ben seni seviyorum yeşilim, ama onlar bana deli diyorlar. Şimdi karşımda olduğunu bilmiyorlar. Çok kişiyi dinledim, hepsi birileri yüzünden aşka küsmüştü, seni onlara anlattıkça aşka inandılar sonra seni yok sanıp unuttular. Hepsi manyak bunların yeşilim.  Seni göremiyorlar.

Herkesi aşk sanıp herkesle uyuyorlar, öpüyorlar. Sanki aşklarını böyle paylaşıyorlar. Benim seni dokunmadan sevmem, hayallerini kurmam çok mu saçma? Süslü cümlelerle konuşmam, seni hiç bitmeyen bir aşkla sevmem mesela saçma mı? Anlamıyorum onları, aşkı nasıl bu kadar basit görüyorlar ve ben seni nasıl sevdim.

Başkalarını sevdin, başkasını öptün, onlarla yattın… Ben senin hayallerini kurdum, temiz bir melek sandım. Senin kirlenmiş olduğunu bile düşünmedim. Hayallerimde temiz bir melektin sen.  öyle değilmişsin. Sende başkasının dudaklarında kirlenmişsin.

Aslında buradaki suç da benim. Kendi hayalimi kendim yıktım, yıllarca koruduğum hayalimi yanlış insana benzettim. Sonra hayalim beni terk etti. . .

Yeşil’e sonsuz saygılarla.

 


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir. Eğer yararlı ise makale daha geniş araştırmalara ve değerlendirmelere tabi olur.
Ben, ڧ ZLine »

MNX N For X Leader  TROLL AND FLOOD SPAM GROUP    Arkamda bıraktığım herkesin A'*'.na koyayım."

Hadi bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir