Sürekli yoğunluktan bahsediyordum. Demekki yoğunluk buymuş. Geceleri sabahlara kadar çalışıp 4 saatlik uyku ile işe geç kalarak gitmek. Seninle bile konuşamıyorum. Düşün artık ne kadar yoğunum. Saçmalık aslında biliyormusun bak fırsatını bulduğum ilk anda yazıyorum sana. Değer bu değilmidir. Bir sevginin başlangıcı, telefonu şarja takmak kadar süresi yokmu. Yok işte o iş öyle olmuyor. Öncelik listesi belirledim ben kendime, bundan önce kendimi soktuğum bok çukuruna sokan insanlara zamanda ayirmayacagim güvenmeyecegimde.

Menfaatci orospu çocukları, yüzsüz picler. Her ne kadar ben herşeyi isteyerek yapmış olsamda olan şeyler bunlar. Zaten bunları söylemek için yapmadıkmı hepsini. Evet yaptık.

Eee sorun ne, hayat bana adil davranmıyor mu? Boşver bunları bunlar eskide kalmış kadın uydurmaları. Hayatı veya hayatımızı biz yönetiriz. Biz bizden önceki karakterler değiliz. Yeni bir karakter değil yeni bir insanız.


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir. Eğer yararlı ise makale daha geniş araştırmalara ve değerlendirmelere tabi olur.
Ben, ڧ ZLine »

MNX N For X Leader  TROLL AND FLOOD SPAM GROUP    Arkamda bıraktığım herkesin A'*'.na koyayım."

Hadi bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir